IMG_5732
23 — 27 січня 2017 року в рамках програми East Invest 2 в МІМ-Київ відбулась фінальна серія ділових заходів для бізнес-асоціацій та підприємців.
В рамках проекту East Invest 2 з березня 2016 року по січень 2017 року було Ремісничою палатою України та МІМ-Київ організовано 4 робочих майданчики, на яких активно співпрацювали представники органзацій підтримки бізнесу, професійних ассоціацій та ММСП (мікро, малих та середніх підприємств).
Протягом року РПУ разом з партнерами провели Фандрейзинг форуми, воркшопи з актуальних тем «Членство», «Аналітика», «Позиціонування», «Медіація», де тренери країн ЄС та Східного Партнерства (Арменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова, Україна) максимально уваги приділили практичним завданням та моделюванню ситуацій, з якими сьогодні стикається бізнес-спільнота та підприємці.
Окрім того, експерти країн Східного Партнерства сформували 5 робочих груп навколо пріоритетних напрямів для розвитку ММСП в Україні. Ці робочі групи об’єднались у єдину Платформу публічно-приватного діалогу (PPD-платформа) країн Східного Партнерства. Результатом роботи Платформи став Регіональний позиційний документ (Regional position paper).