23 — 27 січня 2017 року в рамках програми East Invest 2 в МІМ-Київ відбудеться фінальна серія ділових заходів для бізнес-асоціацій EU4Business Week, за організації Ремісничої палати України, Бізнес-школи МІМ-Київ, у партнерстві з «Business Gathering», Лігою ділових та професійних жінок України.

Протягом тижня представники сектору малого і середнього бізнесу зможуть дізнатися про існуючі можливості залучення фінансування, освоїти нові навички для ведення переговорів та ефективного нетворкінгу, а також запропонувати ключові моменти для виходу з економічної кризи та покращення бізнес-клімату.

Тиждень почнеться з «Фандрейзинг-Форуму», що буде організований у новому практичному форматі, і дозволить представникам бізнесу та профільних асоціацій не тільки дізнатися про поточні програми технічної допомоги (Horizon2020, COSME, EEN), а й сформувати міні-консорціуми для їх подальшої реалізації.

Протягом вівторка, середи і четверга пройдуть унікальні безкоштовні семінари «Ефективні переговори» від Українського центру медіації, із залученням кращих вітчизняних та німецьких фахівців. Учасники тренінгів зможуть попрактикувати навички спілкування, що дійсно сприяють досягненню бізнесових та соціальних цілей.

Тиждень завершить Круглий стіл: «Позиція українського бізнесу до державної влади та міжнародної спільноти», де організації підтримки МСБ за фасилітацією іноземних експертів, сформують план дій для стейкхолдерів державно-приватного партнерства щодо реалізації пріоритетних економічних реформ в Україні.

Участь безкоштовна. Реєстрація обов’язкова: https://goo.gl/forms/NerskJrKtuf9JC8F2

Місце проведення: МІМ-Київ Бізнес-школа

Адреса: 10 / 12B, вул. Шулявська, Київ, Україна, 04116